Ons Team

Suzanne Schadee

Voorzitter 

Master gezondsheidsrecht

Jean Lewin

Secretaris en zaakbehandelaar 

Master Arbeidsrecht

 

Jan van der Schoor 

 Penningmeester en zaakbehandelaar

Master Privaatrecht

Judith Bakker

Commissaris Externe Betrekkingen en zaakbehandelaar 

Bachelor Rechtsgeleerdheid


Zaakbehandelaren en leden

Hannah Jung

Zaakbehandelaar 

h.Jung@utrechtshulp.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

 

Eliane van Keulen

Zaakbehandelaar

e.vankeulen@utrechtshulp.nl

Master notarieel recht

Sem Stuivenberg 
Zaakbehandelaar 

s.stuivenberg@utrechtshulp.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Willem-Jan Westland

wj.westland@utrechtshulp.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Lena Bronk

Zaakbehandelaar

l.bronk@utrechtshulp.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Bente Roling

Zaakbehandelaar

b.roling@utrechtshulp.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Lonneke van Tilborg

Zaakbehandelaar 

l.vantilborg@utrechtshulp.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Ilse Verkuijl

Zaakbehandelaar 

I.verkuijl@utrechtshulp.nl

Bachelor Rechtsgeleerdheid

Can Yolcu

Zaakbehandelaar

c.Yolcu@utrechtshulp.nl

Bachelor rechtsgeleerdheid

Raad van Advies

Youp Pletting

Lid Raad van Advies

 

Fabian den Hartog

Lid Raad van Advies

 

Rijk Rouppe van der Voort

Lid Raad van Advies

 

Oprichters Utrechtshulp: Utrechtse Vereniging voor Rechtshulp

Ferdinand van Strien
Michiel Bilderbeek
Maarten Kalkwiek
Maarten Kalkwiek
Helmer Kalkwiek